Я допоможу!

Колектив

Василь Футерко, голова правління (на волонтерських засадах)


Волонтерю для сиріт з обмеженими можливостями, бо не можу змиритися з тою несправедливістю, яка їх оточує. Розумію, що цим дітям в першу чергу потрібні не одяг чи цукерки, а можливість отримати шанс визволитися з місця несвободи –  з дитбудинку. А ще мені приємно залучати до волонтерства та благодійності нових людей.

Зіновій Грицан, голова наглядової ради (на волонтерських засадах)

 

Юлія Криворучкоголовний бухгалтер (на волонтерських засадах)

 

Кріста Солонина, менеджер доброчинних справ

 

Ольга Пітулей, менеджер доброчинних справ


Часто можна почути від волонтерів, що ми більше потребуємо дітей і молодих людей з особливими потребами, ніж вони нас. Так є і для мене. Те, що такі особливі люди з’явились у моєму життіце дар. Живучи в дитбудинках, вони мають багато потреб, але водночас мають обмежені можливостіїм дуже просто допомогти. Я дуже ціную моїх особливих друзів і сподіваюся, що друзів у них більшатиме!

Анастасія Гринюк, волонтерка

 

Ольга Бабак, волонтерка

 

Роман Болейчук, волонтер


Я завжди переймався питаннями нерівномірного розподілу благ і загалом щастя, якщо його взагалі можна ввести в розряд якихось нематеріальних благ. Поїхавши в сиротинець вперше, я помітив відсутність багатьох речей, якими повинні забезпечувати таких дітейреабілітаційне обладнання, висококваліфіковані спеціалісти, умови проживання. Від хлопців і дівчат надходило неймовірне бажання спілкуватися і жити так як миті хто туди приїхалиходити в гори, їхати на море, дивитись телевізор, переписуватись в соціальних мережах. Наголошую, що вони практично позбавлені цих можливостей, у них є фізичні і розумові особливості, крім того, до них дуже і дуже рідко приїжджають люди з іншого оточенняне такого як у них, їм цікавий той світ якого вони не знають. Оскільки наше суспільство не приділяє достатньо уваги таким особливим дітям, я вважаю правильним та приємним товаришувати з ними. Для того, щоб зрозуміти мою позицію, слід уявити себе людиною з обмеженими можливостями...

Марічка Дутка, волонтерка


Я допомагаю сиротами з обмеженими можливостями, тому що не можу залишитися байдужою до проблеми сирітства, коли хоча б один раз стикаєшся з цим горем. Дуже хочеться, щоб ці діти знали любов та ласку, могли бачити в людях позитивні та добрі сторони, не боятись довіритись і сміло йти вперед, навіть якщо нічого не виходить. Для цього їм потрібна наша допомога. Вони надихають мене та дають зрозуміти, що мої проблемито ніщо в порівнянні з їхніми, дають змогу не падати духом і допомагати ще більше.

Галина Домащенко, волонтерка

 

Ігор Романчук, волонтер

Я допомагаю сиротам із обмеженими можливостями, тому що сенс життядопомагати іншим, а не жити для себе.

 

Дарина Шкода, волонтерка


Мирослав Дебенко, волонтер


Юлія Мальцева, волонтер PR-менеджер

 

Волонтери в областях:

Снігура Ольга, волонтер у Рівненській обл.

 

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×